Люди не вірять! “Коли він впав, його збила машина”: в страшній ДТП загинув легендарний актор

Знаменитий американський кіноактор і комік Орсон Бін загинув в Лос-Анджелесі 7 лютого вночі в результаті аварії. Про це повідомляє People.

Смерть актора підтвердила поліція Лос-Анджелеса. Обставини загибелі розслідуються, проте загальна картина очевидна. При переході через дорогу Орсона Біна зачепила одна машина, а коли він впав, його збила друга машина, і цей наїзд виявився смертельним. За розповідями друзів актора, він прямував в театр, де того вечора в шоу була задіян його дружина Еллі Міллс.

У повідомленні поліції сказано: “Пішохід, чоловік 90 років, переходив Венеціанський бульвар, коли його збили кілька транспортних засобів, які рухалися на схід. Загиблий отримав численні травми і загинув на місці”.

Орсон почав з’являтися у фільмах і серіалах уже в 1952-му, і знімався аж до 2020 року. У фільмографії Орсона Біна майже 90 картин, серіалів і шоу. Зокрема – “Відчайдушні домогосподарки”, “Як я зустрів вашу маму”, “Хоббіт”, “Вона написала вбивство”, “Доктор Куїн, жінка-лікар”, “Бути Джоном Малковичем”. Його останньою роботою стала роль в американському комедійному серіалі Грейс і Френкі (2020), знятому для Netflix.