Бізнес-центр в Москві під знесення обрушився прямо на дорогу на очах у очевидців. Масштабний інцидент стався в п'ятницю, 23 листопада.

Поруч з дорогою обрушилося 12-поверхова будівля бізнес-центру. Ряд уламків, величезна хмара пилу накрили проїжджу частину разом з машинами.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

На щастя, ніхто не постраждав. Проте через інцидент на дорозі утворилася неймовірна пробка, водії втратили усіляких орієнтирів з-за стовпа пилу від будівлі, яке звалилося.

Інцидент стався в Москві. Раніше стало відомо, що чиновники запланували знести будівлю бізнес-центру. Однак помилилися з розрахунками і в підсумку воно обрушилося в протилежний бік.

Демонтаж пішов не за планом. Спочатку будівлю планували розбирати по частинах, так і падати воно повинно було зовсім не в бік дороги.

До цього ми повідомляли про те, що страшне Надзвичайна подія сталася в столичному метро: важка конструкція звалилася прямо на людей. Інцидент стався вранці. Біля однієї з станція підземки сталося обвалення конструкції. Люди в паніці розбігалися з місця події. Очевидці розповідали, що бачили двох чоловіків, які лежали в калюжі крові. Одному з них повністю відірвало ногу.
 

Источник

comments powered by HyperComments