В ході розслідування масового вбивства в керченському коледжі, коли загинуло 20 осіб, слідчі прийшли до остаточного висновку, що вбивця діяв сам. Про висновки слідства в окупованому Криму повідомили в Слідчому комітеті Росії.

"Виходячи з наявних даних, слідство зробило висновок, що Росляков діяв сам", – йдеться в повідомленні.

За словами представників відомства, допитано 650 осіб, а також був детально встановлено шлях вбивці – Владислава Рослякова, як по прилеглій території, так і в будівлі коледжу в день скоєння злочину.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

"Зараз детально досліджується особистість Рослякова, його погляди, психологічний стан до і в останній момент скоєння злочину, складено докладний психологічний портрет. Призначена посмертна комплексна психолого-психіатрична судова експертиза. Триває повномасштабний комплекс слідчих дій, в тому числі проведення інших, раніше призначених судових експертиз" , – запевнили в слідчому комітеті.

Варто нагадати, що 17 жовтня студент Керченського політехнічного коледжу відкрив стрілянину в навчальному закладі, після його наклав на себе руки "Керченським стрілком" був оголошений студент четвертого курсу, 18-річний Владислав Росляков. Його тіло з вогнепальним пораненням голови було виявлено в бібліотеці коледжу.

Источник

comments powered by HyperComments