Масове відключення світла заплановано в місті на 14 сентября (список адрес)

У вівторок, 14 вересня, в зв'язку з плановими ремонтними роботами деякі жителі Приморського, Київського, Суворовського і Малиновського районів залишаться без електроенергії.

Про це повідомляє прес-служба ДТЕК Одеські електромережі.

без електропостачання залишаться будинки:

2-а Лагерна

2, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 3А, 8/1, 3б , 22, 2В, 2А, 36А, 35А, 26а, 30Б, 28А, 23, 24, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 38, 40

з 09:00 за 17:00

Олександра Тимошенко вулиця

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 18А, 29А, 12А, 2426, 31А, 31Б, 31В, 5А, 15А, 10А, 7А, 35а, 17А, 25-27, 8А, 28а, 19/21

з 09:00 за 17:00

Багрицького вулиця

9, 71Б, 24, 24А , 26, 28, 30, 32а, 34, 36, 36А, 40, 40а, 40б, 41, 42, 43, 44, 45, 45-47, 46, 46а, 9В, 48А, 48б, 49, 51, 53 , 55, 55А, 57, 57А, 59, 59А, 61, 63, 65, 65А, 67, 67Б, 69, 71, 71А, 48

з 09:00 за 17:00

Базарна вулиця

З 08:00 по 20:00

Балківська вулиця

1, 3/1, 7, 7А, 9, 31

з 09:00 по 18:00

Віри Фігнер вулиця

1, 4, 5, 7, 7А, 8, 9, 9А, 10 , 12

з 09:00 за 17:00

Весняна вулиця

1, 2, 3, 5, 5А, 7, 9, 9/2, 9А, 11

з 09:00 за 17:00

Генерала Петрова вулиця

17, 17/2, 19, 21, 23/1, 23/5

з 09:00 до 19:00

Глиняна вулиця

1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 2А, 7А, 4А, 8А, 22А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26

з 09:00 за 17:00

Зелена вулиця

з 09: 00 до 19:00

Інглезі вулиця

12/3, 14

з 09:00 до 19:00

Кибальчича вулиця

11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 11а, 19А, 24Б, 20, 21, 22, 24 , 25, 27

з 09:00 за 17:00

Космонавтів вулиця

38, 40, 42, 44, 46, 48, 52, 54, 38а, 62/2, 56А, 56, 58., 62, 66, 68

з 09:00 до 19:00

Крісталовского вулиця

1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 17А, 13 а, 1А, 20А, 33А, 31А, 30А, 26А, 29А, 27А, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 36, 37, 40

З 09 : 00 до 17:00

Маршала Малиновського вулиця

30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 42А, 52/1, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62

з 09:00 за 17:00

Ольгиевский спуск

з 09:00 по 18:00

Пішонівська вулиця

19, 21, 25, 26, 30, 22/1, 26/1, 26/2, 24/2, 30/1, 30В, 32, 32/1 , 36Б, 34, 36, 38, 39, 41, 43, 45, 303

з 09:00 по 18:00

Пішонівська провулок

з 09:00 по 18:00

Путьова вулиця

22, 49б, 24а, 26, 28, 30, 31Г , 32, 33, 34, 35, 36, 36А, 37, 24, 37Б, 37е, 38, 39, 39а, 40, 41, 42, 43, 43А, 45, 47, 49, 37А

з 09:00 по 18:00

Республіканська вулиця

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9

з 09:00 за 17:00

Скиданівська вулиця

3, 5, 7, 7-11

з 09:00 по 18:00

Софії Перовської вулиця

1А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 , 12, 13, 15, 7а, 3А, 3Б, 1Б, 28А, 24/26, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 30

з 09:00 за 17:00

Квітковий провулок

23, 24, 25, 24Б, 27, 24А, 31, 32, 34, 36, 38

з 09:00 за 17:00

Якова Бреуса вулиця

37, 39, 43а

З 0 9:00 за 17:00.

Оставьте комментарий