Матеріально-технічне оснащення одеських шкіл можна буде відстежувати за допомогою інтерактивної карти

Фахівцями департаменту освіти і науки розроблена карта матеріально-технічної бази закладів освіти Одеси. Вона зараз працює в тестовому режимі, але з 1 вересня буде доступна кожному городянину. Про це в ході апаратної наради повідомила директор департаменту Олена Буйневіч.

Вона зазначила, що капремонт вже проведено в 36 установах. Відремонтовано покрівлю в 147 закладах, створено 57 пришкільних стадіонів, обладнано 93 нових харчоблоків. Щоб дізнатися необхідну інформацію за допомогою карти, потрібно знайти свій район і школу, після чого перейти по посиланню. Далі відобразяться всі роботи, проведені в установі за останні сім років, а також те, що на даний момент необхідно школі, що вже внесено в план і буде зроблено за рахунок міського бюджету.

Департамент освіти і управління капітального будівництва виступають основними розпорядниками коштів. Щороку ми отримуємо певні суми бюджету розвитку. Освітні проекти є одними з ключових в реалізації громадського бюджету, його сума в цьому році становить 7,5 млн грн. Понад 21 млн грн передано утворення з депутатського фонду, за що ми дуже вдячні. Крім того, виявляється і благодійна допомога учасників освітнього процесу. Дякуємо за це і сподіваємося на подальшу тісну співпрацю і цікаві спільні проекти, — підкреслила глава департаменту.

Вона додала, що інформація за джерелами фінансування відображена на офіційних сайтах всіх установ освіти міста та на сайті департаменту. Міський голова Геннадій Труханов доручив своїм заступникам взяти під особистий контроль проведення ремонтних робіт системи опалення в школі № 51, а департаменту освіти проводити інвентаризацію технічного стану шкіл, щоб роботи виконувалися згідно з планом.

Я знаю, що у департаменту освіти є план ремонтних робіт, але потрібно зробити так, щоб дотримувалася чергу в залежності від технічного стану шкіл. Так як є ймовірність того, що хтось із депутатів пролобіює свою школу і її почнуть ремонтувати. Активні депутати це дуже добре, але в той же час потрібно пояснювати, що є першочергові завдання, показувати стан тих шкіл, де ремонт необхідний в першу чергу. Повинна бути своєрідна інвентаризація шкіл, департамент повинен готувати звіт з фотофіксацією при плануванні бюджету на наступний рік, щоб ми визначали першочергові завдання, — сказав мер.

Оставьте комментарий