«Механізм передачі землі під будівництво в Одесі – загальноприйнята практика у всіх містах України, – адвокат Дубов про «одеську справу»

В одеській справі можливі два варіанти розвитку подій: звинувачення будуть визнані неспроможними або ж залучати необхідно частина українських мерів Про це на своїй сторінці у Facebook написав юридичний експерт Геннадій Дубов.

Так адвокат цитує результати розслідування, проведеного Odessa Online, де, за його словами, добре проілюстровано документально, що одеська практика загальноприйнята, і так відбувається приблизно у всіх містах України. Йдеться про механізм передачі земельних ділянок під будівництво рішеннями сесій міської ради.

Згідна з авторами у тому, що відповідь на запитання: Чому взялися саме за Одесу?, навряд чи лежить у юридичній площині, написав адвокат.< /p>

Так, експерт нагадав, що звинувачення, які висувають фігурантам справи, серед яких мер Одеси Труханов, належить до особливо тяжких махінацій із землею, але доказової бази у юриста є питання.

Загальновідомо, що виділення землі це колективне рішення і як тут можна довести 191ю, а тим більше у складі ОЗУ, до сьогодні науці було невідомо, пише Дубов.

Так, на думку експерта, залишається відкритим питання, чому рішення, які роками приймаються по всій Україні, наразі стали основою для звинувачень у тяжких злочинах на адресу міського голови та інших чиновників Одеської мерії.

Оставьте комментарий