Мер Одеси Геннадій Труханов: «На нашому боці — закон. Це мотивує нас і дає впевненість у завтрашньому дні »

У понеділок, 11 жовтня, продовжиться засідання щодо обрання запобіжного заходу міру Одеси Геннадію Трухановому. Рішення суду стане показовим не тільки для міського голови, а й для всієї України в цілому. Про це мер написав на своїй сторінці в Facebook.

Непростий і важливий день завтра. Не тільки для мене. Цей процес — показовий в усіх відношеннях. І, побачите, він буде мати значення для всієї України.
Або ми даємо зрозуміти, що політичне замовлення — це рудимент минулого, або ж даємо необмежені можливості політикам і бізнесменам ставити на державні посади своїх ручних менеджерів. Які замість громадських інтересів захищатимуть корпоративні. І фактично знищать місцеве самоврядування, — пише Геннадій Труханов.

Мер відзначає слабку доказову базу боку звинувачення, і впевнений, що і в цей раз справедливість і правосуддя все ж візьмуть гору.

Одеське справа — це іспит для всієї судової системи України, який раніше з тріском провалили НАБУ і САП.
Розуміючи всю абсурдність звинувачень, відсутність хоча б одного докази, не можна розглядати цей справу як традиційний судовий процес.
це Київ в особі окремих структур — проти нашого міста. В особі місцевого самоврядування, територіальної громади.
На нашому боці — закон. Це мотивує нас і дає впевненість у завтрашньому дні.
А завдяки вашій підтримці ми відчуваємо в собі достатньо сил, щоб протистояти політичному цирку, якому не місце в Одесі.
Раніше ми це вже доводили. Доведемо і в цей раз, — впевнений мер Одеси.

Оставьте комментарий