Мер Одеси Геннадій Труханов звернувся до Кабміну з вимогою передати ТЕЦ у комунальну власність (відео)

Міський голова Геннадій Труханов в черговий раз зробив спробу звернути увагу Кабінету Міністрів і Президента на проблему Одеської ТЕЦ.

про це мер Одеси написав на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, нещодавно на рівні уряду прийнято рішення про передачу ТЕЦ у власність НАК Нафтогаз. Однак, зміна власника стратегічного для мільйонного міста об'єкта на початку опалювального сезону більш ніж ризикований крок.

7 років я стукаю у владні кабінети для того, щоб звернули увагу на стратегічний об'єкт мільйонного міста Одеську ТЕЦ. Ніяких грошей в капітальний ремонт не вкладалося за 30 років незалежності, а може і більше. Сьогодні, щоб запустити Одеську ТЕЦ, необхідно ремонтувати газову турбіну. В аварійному стані перебуває підводний газопровід, водопостачання відключено.

Чи будуть нові власники вникати в проблеми міста? Але ж наша ТЕЦ забезпечує теплом центральну частину міста. Це близько 300 осіб тисяч населення, більше 50 шкіл і 20 дитячих садків, установи, гуртожитки, вузи — зазначив Геннадій Труханов.

Він також запевнив, що місто готове і далі фінансувати ТЕЦ і буде наполягати на передачу підприємства в комунальну власність.

Оставьте комментарий