Німеччина надасть Україні € 2 млн на створення центрів передового досвіду, які матимуть вигляд кластерів інновацій, і направить фахівця з децентралізації.

Про це повідомила федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель на зустрічі з прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом в четвер у Києві.

Канцлер проанонсувала надання підтримки в рамках співпраці заради розвитку, а також економічної допомоги. "З огляду на складний бюджетний стан, ми говоримо про залучення інвестицій, ми говоримо про те, що будемо надавати допомогу € 2 млн для створення центрів передового досвіду. Тобто буде створено своєрідні кластери інновацій, оскільки це питання має одне з найважливіших значень", – сказала німецький політик.

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

Також канцлер Німеччини повідомила, що в Україну було направлено німецького експерта, який надаватиме консультації в питаннях децентралізації державної влади.

Варто нагадати, що канцлер Німеччини Ангела Меркель у ході візиту до Києва 1 листопада 2018 року оголосила про підтримку Німеччиною санкцій ЄС проти Росії через недотримання нею Мінських домовленостей.


 

Источник

comments powered by HyperComments