«Мета установки камер відеофіксації в місті — підвищення безпеки руху, і їх розмістять на аварійних ділянках», — заступник мера Сергій Тетюхін

На виконкомі міськради затверджено план установки дев'яти камер автоматичної відеофіксації швидкості руху транспорту на дорогах. Їх в основному розмістять в Суворовському районі міста: на Миколаївській і Південної дорогах, вулиці Семена Палія по дві камери і одну на проспекті Добровольського. Також по одному приладу з'явиться на проспектах Небесної сотні в Київському районі і Шевченко в Приморському.

Мета установки камер підвищення безпеки дорожнього руху, тому для їх розміщення ми підібрали самі аварійно небезпечні ділянки. Також хочу відзначити, що в Раді зареєстрований законопроект 4606, відповідно до якого 50% від штрафів за перевищення швидкості буде надходити до бюджетів територіальних громад та направлено на підвищення безпеки руху, — розповів під час презентації проекту заступник міського голови Сергій Тетюхін.

Камери встановлять за рахунок Міністерства внутрішніх справ України.

Ми вдячні за це міністерству, адже безпека одеситів у нас в пріоритеті. Доручаю департаменту інформації широко поінформувати городян про місця розташування даних приладів. Це європейська практика відкритості і гласності. А старі методи, коли швидкість авто фіксують патрульні, сховавшись в кущах і потім раптово вибігаючи на дорогу, давно пора залишити в минулому. Коли водії будуть знати, що на ділянці стоять прилади відеофіксації, вони будуть автоматично скидати швидкість, — зазначив мер Геннадій Труханов.

Міський голова додав, що в подальшому кількість камер на дорогах Одеси будуть збільшувати. Поки ж департаменту транспорту він доручив провести переговори з патрульної поліцією про посилення контролю аварійних ділянок, на яких немає камер автоматичної відеофіксації швидкості руху.

Нагадаємо, на одеських вулицях запрацюють додаткові дев'ять камер автоматичної фіксації перевищення швидкості.

Оставьте комментарий