Ми не підтримуватимемо цей цирк і формування «уряду Януковича», — «Голос»

Фракція «Голос» у повному складі залишила залу засідань Верховної Ради під час обговорення кандидатів до уряду новопризначеного прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.

Об этом Цензор.НЕТ сообщает со ссылкой на «Интерфакс-Украина».

«Фракція «Голос» не підтримуватиме цей цирк і формування «уряду Януковича». І я прошу кожного, хто сьогодні голосуватиме за цей уряд, тридцять разів подумати, чи готові ви голосувати за такі «нові» обличчя», — заявила член фракції Олександра Устінова з трибуни парламенту.

За словами Устінової серед кандидатів в уряд Дениса Шмигаля є люди, які працювали на режим Януковича.

«Нам намагаються продати як нове обличчя нового міністра охорони здоров’я, який вже був міністром охорони здоров’я за часів Януковича, нам намагаються розповісти, що нове обличчя — пан Гутцайт, якого ви вигнали зі списку, який у вас ішов 81-им номером, тому що був занадто «зашкварним», тому що у нього бізнес в Росії, його бізнес-партнери — це люди, які воюють у російській армії, офіцери російської армії… Пан Уманський свого часу підписав 79 млн грн, які були передані компанії Саші Януковича і потім були виведені, а повинні були піти на будівництво «Охматдиту»… У нас міністр соцполітики — це людина, яку призначав Віктор Янукович на посаду глави служби зайнятості», — сказала Устінова.

За її словами, соромно голосувати за міністра внутрішніх справ Арсена Авакова після справи Шеремета і знущання над волонтерами.

Після виступу Устінової депутати фракції, що стояли біля трибуни, залишили зал засідань.: https://censor.net.ua/ua/n3179485