Канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила, що підтримуватиме український варіант введення миротворців на Донбас і рішення щодо місії ООН узгоджуватиметься з Києвом. Про це вона заявила на спільній з президентом України Петром Порошенком прес-конференції, передає Корупція.Інфо


Відповідаючи на питання, який варіант введення "блакитних касок" на схід України буде підтриманий – український чи російський, Меркель сказала: "Кожна угода може бути угодою, тільки якщо вона обговорюється кожним з учасників. Ми ніколи не будемо підтримувати місію проти України".

Як відомо, російська сторона спочатку домагалася того, що миротворці повинні діяти лише на лінії розмежування; пізніше допустили можливість їх виходу і до українсько-російського кордону, але в якості "охоронців" для спостерігачів ОБСЄ. Однак президент РФ Володимир Путін пішов на поступки щодо Донбасу і погодився на розміщення "блакитних касок" на всій території конфлікту, але з умовою, що Київ домовиться про це з бойовиками.

Популярне:“На свою ж Великодню службу йшов пішки”: Авто з Патріархом Філаретом не пустили до Собору через візит Порошенка

У свою чергу українська сторона, як і раніше, наполягає на введенні миротворців на всю територію конфлікту і заявляє, що не має наміру вести переговори з ватажками бойовиків.

Источник

comments powered by HyperComments