«Ми подарували країні прекрасну музику в прекрасному місці», — мер Одеси на відкритті open-air концерту на честь 30-річчя Незалежності України (фото)

Біля колонади Воронцовського палацу відбувся open-air концерт Музика у моря, присвячений 30-річчю Незалежності України. Послухати його зібралося безліч одеситів і гостей міста, вхід для всіх був вільним.

Ми даруємо всім глядачам цю прекрасну музику напередодні знаменного свята. Вона звучить в не менше прекрасному місці біля моря біля знаменитої колонади. Я радий, що ми привели в порядок це історичне місце, яке до цього багато років руйнувалося. У переддень свята хочу повідомити ще про одне радісну подію Воронцовський палац нарешті перейшов у власність міста. Так що Одеса перетворюється і розквітає, як і вся наша країна, в честь якої сьогодні виступають кращі виконавці, зазначив на відкритті концерту мер Геннадій Труханов.

На заході були виконані найкращі українські та зарубіжні класичні твори для фортепіано в супроводі симфонічного оркестру. Прозвучала музика Миколи Лисенка, Мирослава Скорика, Яна Фрейдліна, кримсько-татарського композитора Алемдара Караманова, Петра Чайковського, Вольфганга Амадея Моцарта, Сергія Рахманінова, Фридеріка Шопена. Її грав Національний одеський філармонічний оркестр під керівництвом народного артиста України Хобарта Ерла. Соло на фортепіано виконував всесвітньо відомий піаніст Олексій Ботвінов. Їх прекрасна гра зірвала безліч оплесків вдячних глядачів.

Класична музика прекрасно поєднувалася з яскравим мультимедійним супроводом, так що свято вийшов незабутнім.

Фото: Анна Войтко.
Оставьте комментарий