17-річна “літаюча лижниця” померла за невідомих обставин.

У Норвегії померла 17-річна спортсменка Тэя Софі Клевен, яка виступала за збірну Норвегії зі стрибків на лижах з трампліна. Причини її смерті поки не називаються. Про це повідомили в національній федерації лижного спорту.

Популярне: Жорсткі перевірки та контроль: Влада підготувала нові сюрпризи пенсіонерам

Клевен дебютувала на дорослому рівні в 2016 році і виграла перший старт Континентального кубка в кар’єрі. У 2017 році вона посіла третє місце на етапі Континентального кубка в Тронхеймі.

“Наші думки з її сім’єю, ми ніколи не забудемо Тею. Вона мала чудові перспективи в збірній зі стрибків з трампліну. У неї були всі передумови до того, щоб стати стрибуном міжнародного рівня. Ми вірили в неї”, – заявив менеджер збірної Норвегії Клас Братен.

Раніше повідомлялося, що норвезька лижниця Іда Ейде померла під час тренування в комуні Улленсакер (місто Есхейм).  30-річну спортсменку без свідомості виявили перехожі за межами лижної траси. Ейде екстрено доставили в лікарню Уллевола, де лікарі констатували її смерть.

«Її родина вдячна за надану підтримку в такій непростій ситуації і просить про розуміння. Ми хочемо провести ці дні в оточенні близьких», — йдеться в повідомленні сім’ї Ейде.

Источник

comments powered by HyperComments