МОЗ радить на свята замінити дітям цукерки, тістечка та газування на корисні солодкі подарунки.

Уже зовсім скоро новорічні свята, а до цих свят прийнято дарувати дітям солодкі. Тому варто задуматися про те, якими корисними солодощами замінити цукерки, які стали традиційним доповненням до основних подарунків.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я України.

Якщо все ж таки батьки збираються дарувати своїм чадам солодке, необхідно переконатися, що продукт з низьким вмістом цукру. Адже саме через нього найчастіше набирають надмірну вагу. А також може стати причиною погіршення стану шкіри, розвиток карієсу, захворювань серця, розвитку діабету. Важливо пам'ятати, що цукор може бути навіть у продуктах, що асоціюються зі здоровим харчуванням. Насамперед, це стосується йогуртів та соків. Тому коли формується раціон дитини, не слід йти на поступки, виправдовуючи їх святами.

Вибирайте солодощі, які можуть бути одночасно смачними та корисними. Ось чим можна замінити традиційні насолоди: шоколад на цукерки з пастили або натурального соку, без цукру; льодяники на будь-які сухофрукти; пакетований сік або газовані солодкі напої на натуральний морс або ягідно-фруктовий чай; уникати обробленої та смаженої їжі, таких як пончики та випічка бісквіт, пиріжки, печиво, крекер, вафлі тощо. . Вони багаті на клітковину, вітаміни та антиоксиданти.

Оставьте комментарий