“Можуть зразу і арештувати”: Страшна п’ятниця для Порошенка! Рябошапка більше не захистить: повний рознос

У п’ятницю, 13 березня Державне бюро розслідувань викликало п’ятого президента України Петра Порошенка на черговий допит, де вимагатиме арешту колишнього глави держави. Про це повідомляє Pavlovsky News з посиланням на особисті джерела.

За попередньою інформацією, на допиті Петру Порошенку планують вручити підозру.

“За даними наших джерел, слідчий має намір вручити Порошенку підозру в одній з кримінальних справ і вимагатиме заарештувати експрезидента”, – йдеться у повідомленні Telegram-каналу.

Як зазначається, після звільнення прокурора Рябошапки, який нібито гальмував розслідування справ щодо Порошенка, зараз проти Петра Олексійовича розпочнеться справжнє розслідування.

Одночасно з цим видання “Страна” з посиланням на власні джерела пише, що в ДБР ані підтвердили, ані спростували дану інформацію. Джерела зазначають, що за чинним законодавством підозру нардепам повинен підписувати генпрокурор:

“Якщо в. о. генпрокурора Чумак візьме на себе сміливість підписати підозру Порошенку, то це можливо”.

Добре відомо, що Державне бюро розслідувань підготувало підозру у справі про захоплення влади і зловживанні владою колишньому президенту Петру Порошенку.

Підозру складається з двох епізодів — призначення заступника голови Служби зовнішньої розвідки та двох членів Вищої ради правосуддя. За версією слідства, ці кадрові рішення були проведені з порушенням закону і для захоплення влади.

Що цікаво, напередодні юрист Андрій Портнов, який є головним заявником у справах Порошенка, анонсував, що екс-президенту під час минулого допиту збираються вручити підозру. І єдина перешкода до цього – позиція тодішнього генпрокурора, який всіляко противився віднесенню Порошенка у ранг підозрюваних.

У пдсумку так і сталося: колишній гарант, пробувши у слідчого кілька годин, пішов без підозри. Тобто так і залишився в статусі свідка. Портнов пояснив це заступництвом Руслана Рябошапки.

Наразі, можна спрогнозувати, що розслідування справ Порошенка після звільнення Рябошапки можуть вийти на новий рівень.

Крім того, дуже насторожує інсайдерська інформація про те, що з середи в аеропорту Жуляни стоять два борти, екіпажі яких чергують у цілодобовому режимі позмінно, і готові до вильоту в будь-який момент в аеропорт Хітроу, з однією єдиною метою – екстрена евакуація Петра Порошенка в Лондон.

Порошенко, нібито, готується до втечі під приводом виїзду на лікування, або через політичні переслідування, для того, щоб уникнути кримінальної відповідальності, знаходить підтвердження: за інформацією джерела знайомого з ситуацією, Порошенко вважає, що народ його зрадив, проголосувавши за Зеленського, і Україна повинна пройти процес очищення через кризу в економіці і владі. Команда Порошенка готує кілька сценаріїв, – повідомляють анонімні телеграм канали.