На 2022 рік виділено кошти на облаштування скверу Армійський, але належить переконати Міноборони у приналежності ділянки місту

Дільниця землі на Фонтанській дорозі, на якій хочуть облаштувати сквер Армійський хоча навколо землі військових і забудовані їхніми будинками.

На момент розмежування у 2013 році на даній території не було об'єктів Міноборони, тому земля не може належати зазначеному відомству. Ця ділянка належить до власності громади Одеси та на 2022 рік до бюджету міста закладено кошти на визначення її кордонів.

Про це йшлося на сесії міськради 9 грудня.

Позиція і мерії, і депутатів міськради на даній території однозначна має бути сквер. Ми розробили його проект і навіть частково розпочали виконання робіт. Але прийшли озброєні особи та попросили зупинитися. Щоб уникнути конфлікту, я попросив тимчасово згорнути облаштування скверу. Останнім часом двічі зустрічався з міністром оборони і, серед інших, говорив про проблему. Він вказав конкретну посадову особу, яка відповідає за цей напрямок, і я поінформував її про те, що ця ділянка належить місту і ми побудуємо на ньому сквер. Не має повторитися ситуації як на Італійському бульварі. Там землю виділили під потреби Міноборони, що передбачає розміщення нежитлових приміщень. Проте, на ділянці звели висотки, причому відхопили 45 тис. кв. м землі замість 15 тис. кв. м виділеної, пояснив мер Одеси Геннадій Труханов.

За словами міського голови, вирішено, що представники військових спільно зі спеціалістами міськради на чолі з віце-мером Михайлом Кучуком проінвентаризують землі Міноборони і точно визначать, де збудують житлові будинки, а де ні. Питання знаходиться під контролем міністра.

Ми опрацюємо кожну будівлю, кожен метр землі по всіх ділянках. Цю інформацію винесемо на сесію міськради. А поки що на зустрічі з представниками міністерства, яка у нас незабаром відбудеться, попросимо їх пред'явити документи, що дають право на територію скверу, але навряд чи вони є. Ми наполягатимемо на своєму, але постараємося вирішити справу за взаємною згодою і не доводити її до суду, зазначив мер.

Оставьте комментарий