На акустичному концерті Надії Мейхер одесити «вживу» почують 30 естрадних і класичних хітів

26 жовтня в Одеському академічному українському театрі ім. В. Василько Надія Мейхер представить акустичну концертну програму Feelings. Вона виконає 30 композицій на різних мовах українською, російською, французькою, англійською, італійською та іспанською.

Про це співачка розповіла в прес-центрі Одесит.

Я підібрала для програми свої улюблені хіти романси, народні, естрадні пісні, оперні арії. Програма насичена, емоційно різноманітна. Думаю, що вона нікого не залишить байдужим. Тим більше, що всі твори будуть виконуватися мною і п'ятьма музикантами наживо без будь-яких фонограм і записів. Спецефектів також не це не шоу. Швидше, ми створили камерний концерт, в якому глядач може повністю зосередитися на співі і музиці, зазначила Надія Мейхер.

Автор концерту позиціонує себе як співає актрису, оскільки знялася в ряді фільмів в драматичних, характерних і навіть комедійних ролях . Тому вона сподівається, що зможе донести до глядачів настрою звучать в концерті творів відчаю, смутку, радості і тріумфу.

Співачка також додала, що в майбутньому вона сподівається реалізувати інші цікаві задуми. Так, одеські музиканти запросили її брати участь в новому творчому проекті, який поки опрацьовується на початковій стадії.

Оставьте комментарий