На Донбасі загинув український військовий

Війна на Донбасі

На Донбасі загинув український військовий. Ще одного бійця поранено. Про це повідомили у штабі Операції об'єднаних сил. Ворог використовував заборонені Мінськими угодами міномети. Із передової повернувся Ігор Левенок. 

Шлях до села Кримського. Подолати його не просто. Асфальтована дорога під окупантами. Ґрунтова перетворилася на місиво з багнюки. Нею їздить лише військова техніка, та навіть не вся.

Тільки з допомогою трактора на військовому санітарному автомобілі потрапляємо в село. На околицях Кримського укріпилися наші піхотинці. Нині це одна з найгарячіших ділянок фронту.

"Кожен день. Це уламки зі станкового протитанкового гранатомета. І уламок з градини "партизан". І перельоти були в село по місцевим жителям".

"Спалахи були ого-го, я так думаю це були 152 чи 122 гаубичні. Я думаю, їм був наказ із Москви нас потрошки кошмарить. Я думаю провокують на те, щоб ми щось серйозне підтягли, відповіли, а вони потом плакать в ОБСЄ чи в ООН, що злі укропи їх кошмарять", — говорить Петро, військовослужбовець збройних сил України.

Часто наші бійці на тому боці бачать так званих "казачків".

"Ну в папахах, оце во в шапках весь із себе в черкесках. Наверноє ще й і з шаблями".

Втім, армійці кажуть — окупанти регулярно атакують першими. Прострілюють місцевість. Це вже як за правило. Не рідко нишпорять по лісосмугах у сірій зоні. Підкрадаються до українських позицій. Ставлять розтяжки, міни. Тож чекати на алярм нам довго не довелося. З боку ворога загуркотіла зброя.

От зараз наші бійці помітили активність бойовиків. З того боку почали лунати кулеметні черги. Армійці запросили дозволу аби відсікти вогнем ворога.

Тільки вогонь у відповідь вгамовує найманців.

"Сім шістдесят два і даже більше постоянно работают и работают".