Лідер "Соціалістичної партії" Ілля Ківа розповів, що відбувалося в штабі Майдану в будинку профспілок 5 років тому. Свою думку він висловив в ефірі великого політичного ток-шоу "Український формат" на телеканалі NEWSONE.

"Я був простим 35-річним хлопцем, у якого було двоє дітей. І (в лютому, – ред.) Я випадково зайшов на другий поверх будинку профспілок. Запах алкоголю, (повітря, – ред.) повітря було просякнуте коньяком, дорогою ікрою … п'яні особи. Ми хотіли попросити про допомогу, скоординувати дії, почути, що нам далі робити. Я побачив, як ходив п'яний Порошенко, коли він вивалював на вулицю бухой, побачив бухого Кличка … Це був штаб Майдану недалеко від сцени. Вони заскакували і грілися коньяком … ", – зазначив Ківа.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Політик також сказав, що "на сцені на Майдані стояли одні, а вмирали інші", і що революцію робили одними життями, а "нагортали в кишеню інші".

Варто нагадати, що вже в наступному році відбудуться чергові вибори президента України. Зазначимо, якби вибори Президента України відбулися найближчим часом, то у п'ятірку фаворитів потрапили б Юлія Тимошенко (18,9%), Володимир Зеленський (10,7%), Петро Порошенко (9,9%), Анатолій Гриценко (9,9%) та Юрій Бойко (9,8%).
 

Источник

comments powered by HyperComments