У США у віці 86 років помер легендарний британський актор Вільям Морган Шеппард.

Про це розповів в Instagram його син, актор Марк Шеппард, уточнивши, що це сталося 6 січня в Лос-Анджелесі.

"Він був терміново відправлений до лікарні і помер о 18:30, моя мати була поруч із ним. Я такий вдячний, що йому більше не довелося страждати", – уточнив він.

Шеппард-молодший розповів, що перед шпиталізацією він провів час із батьком, який був дуже радий бачити свого сина.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

"Хоча він не міг говорити, ми трималися за руки, він сміявся і був такий радий бачити нас. Ми вийшли і вирушили додому", – зазначив він.

Вільям Морган Шеппард народився в Лондоні, здобув освіту в Ірландії. Під час Корейської війни не потрапив на фронт через проблеми із зором, що не завадило йому піти на службу в британський флот. Після операції на оці, він усе життя знімався з протезом.

Актор 12 років співпрацював із Королівською Шекспірівською компанією, а в 1966 році дебютував на Бродвеї. А на екрані вперше з'явився в 1962 році, і зіграв з того моменту більше ніж у 170 стрічках.

Він знімався у фільмі "Людина-слон" Девіда Лінча, а популярність йому принесли ролі в серіалах "Доктор хто" і "Зоряний шлях".

 

 

 

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We went to spend some time with my father today. Though he couldn’t speak, we held hands, he laughed and was so happy to see us. We left and came home. A good day. He was rushed to hospital and passed at 6:30pm, my mother by his side. I am so grateful that he didn’t have to suffer any longer. Thank you for all your kind thoughts, love and prayers.

Допис, поширений Mark Sheppard (@realmarksheppard) 6 Січ 2019 р. о 8:16 PST

Источник

comments powered by HyperComments