На одеському фестивалі Home Me Fest тварини з притулків шукають нових господарів

25 вересня в Одесі стартував благодійний фестиваль Home Me Fest, який триватиме і 26 вересня. На ньому можна знайти собі домашнього улюбленця. На цей раз волонтери зібрали на одній локації 202 здорових і щеплених тварин з 20 притулків та зоозахисних організацій. Про це повідомляє Суспільне.

Для того, щоб дати притулок кота або собаку, необхідно мати при собі паспорт і пройти співбесіду з куратором.

Ми надаємо притулкам можливість приїхати зі своїми улюбленцями на фестиваль і зустріти тут майбутніх господарів. Бо головна наша мета, перш за все, об'єднати небайдужих людей навколо проблеми бездомних тварин. А також показати, що тварини з притулків красиві, здорові і соціальні. Вони також заслуговують власний будинок і любов, як і породисті тварини, — розповіла один з організаторів Наталія Орловська.

Першою пощастило знайти новий будинок собаці Соні з притулку Рукавичка. Ця установа знаходиться в 100 кілометрах від Одеси, в селі Новоградівка. На даний момент там перебуває 150 тварин, яких волонтери рятували по всій області.

Тут є не тільки кошенята або цуценята, а й цілком дорослі тварини, яким по 5, 6 і більше років. Таку собаку волонтери забрали з території одеської лікарні — вона місяць чекала господаря, який помер від коронавируса.

Один з кураторів Людмила Гнатюк зазначила, що на фестивалі волонтери сподіваються знайти сім'ю якомога більшій кількості тварин.

Сподіваюся, що в цей непростий час люди залишаться людьми і приймуть тих, хто не має власного будинку. Зараз плануємо знайти сім'ю для двох собак. Забрали їх з клініки Філатова. Викупали, нагодували і зробили всі необхідні щеплення, — розповіла волонтер.

Оставьте комментарий