На околицях Кримського не припиняються ворожі обстріли

Ситуація на передовій

Знову втрати в українському війську. Внаслідок ворожих атак на східному фронті, один військовий загинув, ще одного — поранено. Минулої доби армійці зафіксували 6 порушень режиму тиші з боку окупантів.

Бойовики атакували українські позиції із забороненої Мінськом зброї. Під вогонь потрапили захисники Новомихайлівки, Красногорівки, Новотошківського та Оріхового. Сьогодні вдосвіта російські окупаційні війська обстріляли захисників Водяного.

Про ситуацію на передовій на одній з ділянок Луганського напрямку — Ігор Левенок.

Шлях до села Кримського. Подолати його не просто. Асфальтована дорога — під окупантами. Ґрунтова — перетворилася на місиво з багнюки. Нею їздить лише військова техніка, та навіть не вся.

Тільки з допомогою трактора на військовому санітарному автомобілі потрапляємо в село. На околицях Кримського укріпилися наші піхотинці. Нині це — одна з найгарячіших ділянок фронту.

"Спалахи були ого-го. Я так думаю — це були 152 чи 122 гаубичні. Я думаю, їм був наказ з Москви нас потрошки кошмарить. Я думаю, провокують на те, щоб ми щось серйозне підтягли, відповіли, а вони потом плакать в ОБСЄ чи в ООН, що злі укропи їх кошмар ять", — розповідає Петро, військовослужбовець Збройних сил України.

Армійці кажуть — окупанти регулярно атакують першими. Прострілюють місцевість. Це вже як за правило. Не рідко нишпорять по лісосмугах у сірій зоні. Підкрадаються до українських позицій. Ставлять розтяжки, міни. Тож чекати на алярм нам довго не довелося. З боку ворога загуркотіла зброя.

От зараз наші бійці помітили активність бойовиків. З того боку почали лунати кулеметні черги. Армійці запросили дозволу аби відсікти вогнем ворога. Тільки вогонь у відповідь вгамовує найманців.