На посаді поліцейських офіцерів проводять конкурс п'ять ОТД регіону

Своїх офіцерів поліції шукають Арцизька, Авангардівська, Теплидарська, Петровська. Анкети від правоохоронців, які бажають брати участь у конкурсі на ці посади, реєструють до 12 грудня включно.

Про це повідомляє прес-служба ГУ Нацполіції Одеської області.

Як підкреслили у прес-службі, стати поліцейським офіцером громади може працівник поліції з будь-якого підрозділу зі стажем роботи не менше півтора року (не враховується навчання у навчальних закладах та установах первинної професійної підготовки) та посвідченням водія. Кандидат пройде два етапи відбору тестування та інтерв'ю. На тих, хто успішно завершить конкурсний відбір, чекає спеціальний підготовчий курс від українських та міжнародних експертів.

Подати анкету на участь у проекті можна за посиланням https://otg-officer.police.gov.ua/, а дізнатися більше про вимоги до кандидатів, етапи та умови конкурсу на сайті Національної поліції.

Зазначається, що зараз Меморандуми про співпрацю та партнерство підписано з 37 ОТД регіону. За результатами конкурсів відібрали 32 поліцейських, 22 з яких уже розпочали роботу. Ще 10 завершують навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ.

Оставьте комментарий