На смітнику знайшли мертве маля. Жителів Хмельниччини просять допомогти встановити матір

  • Мертве немовля знайшли серед сміттєзвалища на Тернопільщині.
  • Правоохоронці просять мешканців Хмельниччини допомогти знайти горе-матір.

Трагедія трапилась у Тернопільській області. Тіло новонародженого хлопчика знайшли комунальники на сміттєзвалищі у Борщівському районі вчора, 29 квітня. Про страшну знахідку повідомили до поліції.

За попередньою інформацією, немовля доношене, вагою близько чотирьох кілограмів. Його знайшли у згортку із дитячої ковдри. Про це повідомили у Секторі комунікації поліції Хмельницької області.

Правоохоронці Тернопільщини розпочали пошуки матері і просять допомогти у встановленні особи жінки, яка викинула дитину на смітник. Зокрема, звертаються до жителів Чернівецької і Хмельницької областей, які межують з населеним пунктом, де знайшли тіло дитини.

Правоохоронці припускають, що жінка може звернутися за допомогою до лікарів або фармацевтів.

«Можливо, хтось з рідних впізнає ковдру. Будь-яка інформація може допомогти встановити особу жінки. Анонімність гарантуємо», — зазначають в поліції.

Прохання до всіх, кому відомо про жінок, які перебували на останніх місяцях вагітності, а зараз в післяродовому стані і дитина відсутня, повідомляти на лінію «102» або за номерами: (03541) 2-12-45, (098) 750-83-85, (096) 826-99-93.