Депутат від фракції "Народний фронт" Павло Пинзеник під час засідання Верховної Ради розглядав відверті фотографії у статті про відому телеведучу Валерію Крук, передає Корупція.Інфо.

Особливу увагу парламентар звертав на інтимні фотографії телеведучої та фітнес-діви. Пинзеник під час голосування сидить на робочому місці іншого представника "Народного фронту" – Ігоря Котвіцького.

Популярне: "Підвищення мінімалки вже з другого кварталу, тобто з 1 квітня, передбачено, але…": Коли мінімальна буде 4200, у мінфіні дали пояснення


17 квітня Верховна Рада розглядає зміни до закону про соціальний захист постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи у питанні виплат на безкоштовне харчування дітей, зміни до законів щодо використання ядерної енергії, безпеки використання ядерної енергії, удосконалення законодавства з питань поводження з радіоактивними відходами. Нардепи планують розглянути зміни про компенсації ризику населенню, яке проживає на території зон спостереження в об'єднаних територіальних громадах у рамках закону про використання ядерної енергії та радіаційної безпеки. У залі зареєструвалися 353 народні депутати.

Источник

comments powered by HyperComments