На в’їздах у Хмельницький встановлять прапори за 200 тисяч гривень

  • На чотирьох в’їздах у місто майорітимуть державні прапори. 

  • На кожен із них з міського бюджету виділять близько 50 тисяч гривень.

  • У міськраді кажуть, що це зекономлені кошти з минулого року.

  • Прапори планують встановити до кінця цього року.

На початку квітня на сесії обласної ради депутати підтримали рішення щодо виділення 5 мільйонів гривень на встановлення найбільшого в області Державного прапора. Його розташують до Дня Незалежності України. Встановити у кожному регіоні по найвищому прапору —  вимога Офісу Президента. Раніше ми вже запитували думку хмельничан стосовно цього. Що вони думають виділення 5 мільйонів гривень на прапор, дивіться в цьому матеріалі. 

Сьогодні, 21 квітня, одноголосно 41 депутат Хмельницької міської ради проголосував за виділення грошей на встановлення флагштоків та в’їздах у місто. На це з міського бюджету хочуть виділити 200 тисяч гривень.

Як це коментує заступник Симчишина

Заступник Хмельницького міського голови Василь Новачок пояснює: 

Чи доцільно виділяти таку суму в умовах пандемії?

Планують встановити прапори до кінця року. На в’їздах з боку Вінниці, Кам’янця-Подільського, Старокостянтинова і Тернополя. Заступник міського голови запевняє: ці 200 тисяч гривень — це гроші з торішнього бюджету 2020 року. 

Що каже місцева активістка

Ці гроші краще витратити на медицину та ремонт доріг, розповіла журналістці “Всім” голова ГО “Жіночий антикорупційний рух” Альона Береза:

— Для мене це здивування, тому що після тієї хвилі з приводу встановлення великого прапора, багато людей це не схвалювали саме в період пандемії, то побачити саме таку ініціативу — дивно. Абсолютно ніхто з міської ради про це не говорив. Ось це просто було розміщено в змінах до бюджету. Моя думка залишається такою, що наразі в нас є на що витрачати гроші. До прикладу, коли я йду біля поліклініки на Виставці, а там цеглою закладений асфальт, тому що там дірка і там машини навіть службові не можуть проїхати, то ми  нічого не робимо. До того ж закупляємо мінімум обладнання. Кошти виділяються на концентратори і ШВЛ, але це невелика сума. В нас люди лежать в лікарнях і потребують кисню. Тому в мене якесь здивування, коли я бачу такі витрати, — каже активістка. 

Друзі, а що ви про це думаєте? Пишіть у коментарях.