На зустрічі з мером Одеси голова Верховної Ради відзначив високий потенціал розвитку порту (фото)

В Одеській області з офіційним візитом перебуває голова Верховної Ради України Дмитро Разумков.

Про це повідомляє прес-служба мерії.

В рамках офіційного візиту заплановано відвідання третього дня работиХVI Українського муніципального форуму Асоціації міст України, а також Військово-медичного клінічного центру Південного регіону по вул. Пироговській.

28 липня відбулася зустріч мера Одеси Геннадія Труханова зі спікером Верховної Ради. В ході діалогу сторони обговорили можливості, які надала реформа децентралізації, а також необхідність продовжити спільний перегляд повноважень на місця, що дозволить громадам розвиватися далі.

Міський голова розповів про плани і вже реалізованих проектах, зокрема тих, які складають частину морського фасаду Одеси.

Столичні гості відвідали Воронцовський колонаду, Грецький і Стамбульський парки, з яких відкривається вид на порт Одеси.

Дмитро Разумковотметіл високий потенціал порту Одеси, який, на його думку, не використовується повною мірою, також як і портів Південного і Миколаєва. У зв'язку з цим одним з пріоритетів роботи Парламенту є створення умов для залучення інвестицій в портову галузь.

Фото: прес-служба мерії


Оставьте комментарий