Президент України Петро Порошенко має намір обговорити питання направлення миротворців ООН на Донбас з федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель під час свого візиту до Берліна 10 квітня, передає Корупція.Інфо

"Найбільше ми потребуємо єдиного і сильного ЄС, а також його солідарності з Україною. А на даному етапі – перш за все направлення миротворців ООН в Україну", – сказав Порошенко в інтерв'ю німецькому виданню Handelsblatt .

У питанні отримання мандата Радбезу ООН на миротворчу місію України потребує невідкладної підтримки з боку Берліна і Брюсселя.


"Терміново подбати про те, щоб ми змогли отримати мандат Ради безпеки ООН. І режим тиші. Адже під час триваючих збройних зіткнень миротворці не зможуть там провести дислокацію. І наші західні партнери повинні і надалі усвідомлювати, що санкції є надзвичайно ефективним інструментом – тільки вони можуть змусити Путіна сісти за стіл переговорів. Якщо російська агресія триватиме, санкції буде потрібно поглибити", – зазначає президент.

Популярне:“На свою ж Великодню службу йшов пішки”: Авто з Патріархом Філаретом не пустили до Собору через візит Порошенка

Порошенко зазначив, що в питанні миротворчої місії вже є деякі зрушення.

"Під час моєї зустрічі з президентом Трампом в червні 2017 року його підтвердив свою готовність підтримати таку місію ООН, щоб звільнити частину України від російських окупаційних військ. І я дуже вдячний Німеччині і федеральному канцлеру", – сказав він.

Також Порошенко зазначив, Путіну варто нарешті пояснити, чому він до сих пір не дозволяє розміщення миротворчої місії, покликаної принести мир.

Раніше писали, що Порошенко застеріг Німеччину від участі в проекті будівництва трубопроводу "Північний потік-2" і запропонував як альтернативу модернізацію транзитного газопроводу, що проходить через територію України.

Источник

comments powered by HyperComments