Потім, намагаючись приховати скоєне, жінка протягом 2 днів, нібито доглядала за чоловіком, розповідаючи знайомим, що він захворів

Жінку, яка на Виноградівщині до смерті забила співмешканця, засуджено до 9 років позбавлення волі. Завдяки принциповій позиції прокурорів Берегівської місцевої прокуратури, в ході судового слідства доведено вину закарпатки у нанесенні 62-річному співмешканцю тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Через ревнощі, підозрювана нанесла потерпілому понад 40 ударів по всьому тілу. Потім, намагаючись приховати скоєне, жінка протягом 2 днів, нібито доглядала за чоловіком, розповідаючи знайомим, що він захворів. Коли все ж таки викликала лікаря – медик констатував смерть потерпілого. 

За сукупністю всіх наданих доказів, обвинувачену визнано винною у вчиненні злочину передбаченого ч.2 ст.121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого) та призначено покарання у вигляді 9 років позбавлення волі. 

Оскільки вирок ще не вступив у закону силу, за клопотанням прокурора, обвинуваченій також обрано судом запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб, без можливості внесення застави, повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Источник

comments powered by HyperComments