«Настоятель» Києво-Печерської лаври митрополит УПЦ МП Павєл (Лебідь) захворів на COVID-19!

Настоятель Києво-Печерської лаври митрополит УПЦ МП Павло (Лебідь) заразився на коронавірус – ПЛР-тест дав позитивний результат. Крім нього, захворіли ще чотири ченця.

Про це стало відомо OBOZREVATEL від власних джерел. Раніше тестування підтвердила прес-служба лаври. Також вони повідомляли про те, що на COVID-19 перевірилися і інші священнослужителі – у чотирьох з них виявили хворобу. Зараз двоє ченців госпіталізовані в Олександрівській лікарні.

Раніше Релігійно-інформаційна служба України повідомила, що у 58-річного митрополита нібито виявили коронавірус. Нездужання священнослужитель відчув ще три дні тому, зараз же інфекція підтвердилася. При цьому, митрополит входить в групу ризику, озвучену МОЗ України, так як хворіє на цукровий діабет.

Повідомляється, що митрополит Павло провів службу, на якій були присутні предстоятель УПЦ МП Онуфрій, митрополит Антоній і політики, серед яких був перший заступник голови Офісу президента Сергій Трофимов.

Також стало відомо, що в неділю, 5 квітня, Києво-Печерську лавру закрили на карантин. Вранці проводилося богослужіння тільки для ченців, а прихожан всередину не впускали – біля входу чергувала поліція.

Примітно, що раніше митрополит Павло закликав ігнорувати карантин, мовляв, страшніше не хвороба, а гріх. Він запрошував людей в монастир, щоб ті причащалися, молилися і обіймалися.

Як повідомляв OBOZREVATEL :

Віруючі українських церков продовжують збиратися на службі в храмах, незважаючи на введену в країні карантин через коронавируса.

В Українській греко-католицькій церкві в зв’язку з карантином висловили готовність перейти на богослужіння онлайн.

Почесний патріарх Православної церкви України Філарет заявив, що релігійні обряди, зокрема причастя і хрещення, не можуть стати засобом поширення коронавируса. Філарет вважає, що причина COVID-19 — це гріховність людей, зокрема одностатеві шлюби.

В Одесі священики УПЦ МП з молитвою об’їхали місто на мікроавтобусі для позбавлення країни від коронавируса.

МВС закликало представників різних релігійних організацій проводити богослужіння в режимі онлайн в зв’язку із загрозою поширення коронавируса.