Не поділили лампадки? Жорстокий “махач” священників сколихнув країну. Перед службою

Священники побилися прямо в храмі на очах у здивованих людей. Проте, як видно з відео, розпочали бійку саме жінки.

Події розгорталися близько 16.00 у кафедральному соборі Різдва Христового, що на вулиці Пастера в Одесі, перед вечірнім богослужінням.

Бійка була достатньо серйозною, її спровокували так звані «сениківці»:

В прес-службі Одеської єпархії Православної церкви України пояснили, що між ними та колишнім священиком Сеником вже кілька місяців існує домовленість, що громада ПЦУ проводить свої служби о 8:30 і о 16:00, а прихильники Сеника – в інший час.

Проте 3 березня ця угода була порушена.

«Коли ми прийшли на вечірню службу, приблизно о 16:00, то побачили, що Сеник, переодягнений в рясу, щось читає, – розповідає представник ПЦУ. – Йому зробили зауваження, зав’язалася словесна перепалка, яку знімала одна з парафіянок, що не сподобалося дружині Сеника.

Вона вдарила цю жінку, а та її відштовхнула, і Сеник кинув цю жінку на підлогу і давай її бити ногами. За неї заступився колишній староста храму, і Сеник кілька разів ударив його в обличчя, після чого розпочалася штовханина. Ми викликали поліцію і написали заяви», – розповіли прихожани.

Додамо, конфлікт навколо собору Різдва Христового триває вже рік, з лютого 2019.

Він почався після того, як настоятель собору Віталій Сеник (батько депутата облради від «ОппоБлока» Романа Сеника) повстав проти одеського єпископа Павла і спробував взяти під контроль цей храм.

В результаті архієрей заборонив Сеника в служінні «до повного покаяння і виправлення».