Невакцинованим одеситам при поїздці на Кіпр доведеться проходити тестування на кордоні

Кіпр посилив правила в'їзду для українців, в тому числі для одеситів, які не прижились від коронавируса однією з семи визнаних на території держави вакцин. Про це повідомляє Telegram-канал Коронавірус інфо.

Тепер туристам необхідно мати при собі негативний результат ПЛР-тесту на коронавірус, зроблений не більше, ніж за 72 години до перетину кордону. Також доведеться зробити повторний ПЛР-тест вже після прильоту. При цьому невакцинованим українцям доведеться прочекати три години самоізоляції до отримання результату.

Вакциновані мандрівники при наявності сертифіката про щеплення міжнародного зразка, який видали органи влади, можуть в'їжджати на територію країни без будь-яких тестів.

За даними МЗС України, Кіпр визнає такі вакцини: Janssen/Johnson Johnson; Vaxzervia Vaccine (AstraZeneca); Pfizer-BioNTech; Moderna; Супутник V (Гам-КОВІД-Вак); Sinopharm (BBIBPCOVID-19); Sinovac (CoronaVac). У той же час, препарат Covishield станом на 26 липня не увійшов до переліку таких, які дозволяють приїжджати на Кіпр без ПЛР-тесту.

Оставьте комментарий