Незвичайну сцену полювання шакалів на кефаль зняли на відео у нацпарку «Тузловські лимани»

У НВП Тузловські лимани зняли на відео незвичайну сцену, в якій у ролі заправських риб . На ньому показано, як хижаки серед зграї птахів полювали на кефаль.

Під час полювання шакали зазвичай вибирають жертву під силу. В осінньо-зимовий період вони найчастіше прямо ловлять мишеподібних гризунів, яких багато у заповіднику. Але коли йде міграція кефалевих, шакали успішно вивуджують із води лобана та сингір, що вдалося зняти на відео, — написав начальник відділу досліджень нацпарку Іван Русєв на своїй сторінці у Facebook.

Він також розповів, що шакали з'явилися на території НВП Тузловські лимани на початку 2000-х років і з того часу добре освоїлися в цій місцевості, де є хороші умови для безпечного життя та харчування. Шакал — дуже хороший мисливець, з абсолютним нюхом, слухом і зором.

У нього великі вуха, які завжди насторожі та гострі. Він здалеку бачить видобуток і постійно стежить за характером польоту хижих птахів та сірих ворон та всім, що може підказати йому, де можна поживитись. Він не гидує падаллю, але це лише частина раціону цього всеїдного хижака нацпарку.

Оставьте комментарий