Один з акторів студії "Квартал 95" Валерій Жидков (Тамбовський Вовк) висміяв майбутні в Україні президентські вибори і кандидатів на пост глави держави, чим викликав хвилю обурення серед користувачів Мережі.

Так, Жидков пожартував про таких політиків і громадських діячів, як Олег Ляшко, Святослав Вакарчук, Іво Бобул, проте ні слова не сказав про те, що участь у виборах також може прийняти і його колега, лідер "Кварталу 95" Володимир Зеленський. Відповідний ролик опубліковано на YouTube.

"У нас вибори – це чемпіонат країни з брехні, в якому перемагають тільки найкращі. Обіцяють в цей раз 50 кандидатів. Ось як можна вибрати, за кого голосувати? Вакарчук, кажуть, йде. Але треба розуміти, що якщо він стане президентом, то перестане співати. Як на мене, він хороший співак, а ось яким буде президентом – я не знаю … Голосувати чи ні? я не хочу ризикувати хорошим співаком заради "средненького" президента ", – висловився Жидков.

Також Валерій зазначив, що з відомих особистостей в президенти ще йде Іво Бобул, і додав, що "цій людині варто тільки побажати удачі".

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

"Мені здається, у нас занадто широкі ворота для бажаючих керувати країною. А потім ми ще дивуємося, що в них там щось не те пролізло. Самі вибираємо того ж або такого ж", – підсумував він.

Глядачів "Кварталу" спантеличив той факт, що Жидков пожартував про багатьох кандидатів, але при цьому ні слова не сказав про свого колегу Володимира Зеленського, який також раніше говорив про намір стати президентом.

"Згадав Вакарчука, Бобула, але чомусь не згадав Зеленського …" – обурилися користувачі мережі.

"Дуже смішні жарти, але чому не про Зеленського?" – здивувалися багато з них.

Источник

comments powered by HyperComments