На Львівщині в елітному санаторії діти масово підхопили інфекцію. При цьому батьки скаржаться, що адміністрація закладу належних заходів не вживає.
 
Про це повідомила дружина екс-футболіста київського «Динамо» Олега Гусєва Марія. Інцидент стався у комплексі «Три сини та донька», що у Східниці.

«Тут коїться просто жах! Це триває вже три дні. У однієї дитини лікарі виявили кишкову паличку. Діти продовжують заражатися, а адміністрація готелю жодних заходів не вживає», — зазначила Гусєва.

Популярне: Жорсткі перевірки та контроль: Влада підготувала нові сюрпризи пенсіонерам

За словами Марії, зараз у санаторії хворіють щонайменше 12 малюків, а інфекція гуляє вже три дні.

«Вночі почала блювати наша чотирирічна донька. Вранці її вирвало просто у їдальні. І тоді нам інші батьки розповіли, що ця історія триває тут уже три дні. Діти блюють у ліфтах, на поверхах, у їдальні. Є підозра, що діти могли підхопити щось у басейні. Бо хворіє навіть шестимісячний малюк, який у їдальні не їсть, але купався у басейні для немовлят. Адміністрація не вийшла до нас, нічого не сказала, все у них продовжує працювати», — обурюється Марія.

Також мама розповідає, що в дитячій кімнаті у середу, 26 грудня, шестеро дітей блювали. «Вони просто помили цю дитячу кімнату та знову відкрили. Тобто туди продовжують ходити діти, гратися цими іграшками. У басейні вони теж нічого не робили. Ми викликали поліцію, прокуратуру, написали заяви, доклали копію аналізів, нехай з’ясовують. А адміністрація нам каже, що це просто збіг», — продовжила Гусєва.

Источник

comments powered by HyperComments