«Нова пошта» попереджає одеситів про випадки шахрайства

Керівництво Нової пошти попереджає своїх клієнтів про нову схему шахраїв, які розсилають в месенджерах фейковий інформацію про акції з призами.

Про це повідомляє прес-служба поштового оператора.

Шановні клієнти. Сьогодні ви могли отримати на один зі своїх месенджерів повідомлення нібито від компанії Нова пошта про акцію, в якій можна виграти гроші. Не переходьте за посиланням, це шахраї. Зверніть увагу, що на мобільних пристроях під картинкою розіграшу шахраями прописаний адреса сайту Нової пошти, але це не справжній адресу, а назва сторінки фейковий сайту, говориться в повідомленні.

Як виявилося, коли користувач переходить за вказаною адресою, на сайті зловмисників аналізується операційна система мобільного пристрою, після чого смартфон заражається вірусом. Далі вірус поширюється шляхом відправки повідомлень всім контактам жертви.

Керівництво Нової пошти закликає клієнтів бути пильними і дотримуватися правил безпечного користування в месенджерах:

— Не відкривайте повідомлення від незнайомців. Відразу видаляйте їх і блокуйте незнайомого користувача.

— Не переходьте за посиланнями і не завантажуйте файли від незнайомців. Вони можуть містити віруси або шкідливі програми.

— Якщо ви все ж перейшли по посиланню, поновіть паролі від усіх облікових записів: пошти, сайтів, додатків, для того щоб їх не змогли зламати шахраї.

Оставьте комментарий