Нові коллеціонние поштові марки з червонокнижними птахами представлені на виставці в Одесі (фото)

6 серпня Укрпошта випустила марки з птахами, в числі яких три види, що занесені до Червоної книги України. Про це повідомляє прес-служба національного оператора поштового зв'язку.

Введення марок в обіг пройшло в Києві, а також в Одесі в ході 19-ї Національної філателістичної виставки Укрфілексп Одеса-2021, присвяченій 30-й річниці Незалежності України .

На восьми нових марках випуску Птахи України. Куроподібні зображені: рябчик лісової Tetrastes bonasia, глухар Tetrao urogallus, фазан звичайний Phasianus colchicus, перепел звичайний Coturnix coturnix, куріпка біла Lagopus lagopus, куріпка сіра Perdix perdix, тетерев євразійський Lyrurus tetrix, азіатський кеклик Alectoris chukar.

Між тим, орнітофілателія вважається однією з популярних тематик в колекціонуванні марок. Марочний лист випущений тиражем 25 тисяч примірників, а номінал кожної марки складає 9 грн. До даного випуску також надруковані картмаксімуми і конверт Перший день. Марки, конверт і штемпель намалювала художниця Наталя Кохаль.


Оставьте комментарий