З сьогоднішнього дня українці можуть без отримання візи подорожувати в державу Катар. Україна продовжує розвивати безвізові відносини.
 
Сьогодні, 2 листопада, почав діяти безвіз з державою Катар. Дана країна розташована на Катарському півострові. На півдні вона межує з відомою Саудівською Аравією. З усіх інших боків держава омивається Перською затокою.

Таке розташування робить Катар досить привабливим для курортних поїздок. Запущений безвіз може стати відмінним приводом відправитися на відпустку саме туди.
 
Такі подорожі стали можливими завдяки укладеній раніше Угоді між Кабінетом міністрів України та Урядом держави Катар. Тоді було вирішено скасувати візові вимоги. Договір працює і у зворотному порядку: громадяни цієї країни зможуть без наявності візи відвідувати Україну.

Поїздки можна здійснювати за стандартними правилами безвізового режиму. Без наявності візи в Катарі жителі України можуть перебувати максимум 90 діб. Для більш тривалих поїздок потрібно вже звертатися до старих добрих віз.

Ще одним правилом стало те, що паспорти всіх туристів повинні бути дійсні не менше, ніж 6 місяців з дати в’їзду на територію держави.

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

«Згідно з положеннями Угоди, громадяни України, які користуються паспортами громадянина України для виїзду за кордон (біометричними і небіометріческімі), і громадяни Держави Катар, які користуються звичайними паспортами, можуть в’їжджати, перебувати, виїжджати і перетинати транзитом територію держави іншої Сторони без віз за умови, що тривалість їх перебування не перевищує 90 днів протягом 180 днів», – відзначили в МЗС України.

Варто відзначити, що Катар є однією з найбагатших країн світу. За даними Міжнародного валютного фонду, дана держава лідирує у світових рейтингах по ВВП на душу населення, а також займає 3 місце за запасами природного газу в світі.

Источник

comments powered by HyperComments