Міністерство економічного розвитку і торгівлі України зробило прогноз на 2019-2021 роки, передає Корупція.Інфо

Гарного в ньому мало – відомство анонсує підвищення житлово-комунальних тарифів в Україні в найближчі три роки.

Згідно, консенсус-прогнозом “Україна: перспективи розвитку”, тарифи на природний газ будуть підвищуватися на 20% щороку. Тарифи на гарячу воду і опалення в 2019 році можуть зрости на 10%.

Популярне: "Сидіти в замкнутому приміщенні і…": Заява Супрун приголомшила українців

У 2020 році – на 11%, в 2021 році – на 20%. Тарифи на електроенергію за прогнозом зростуть на 22,5% в 2019 році, на 15% – в 2020 році, на 12,5% – в 2021 році.

Як повідомлялося раніше, влада готує українцям нововведення, яке помітно позначиться на сумах в платіжках. Так, мешканців багатоквартирних будинків хочуть зобов’язати платити навіть за ті ресурси, які вони не використовували – між мешканцями планують розкинути так звані внутрішньобудинкові витрати води. При цьому всім незгодним загрожують великі штрафи.

Директор Інституту міста Олександр Сергієнко висловлював думку, що тарифи на тепло на місцях виросли через дії Національної комісії з регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ): “В Нацкомісії просто злякалися, що ціни на тепло будуть регулюватися на місцях. У підсумку зростання тарифів на тепло був викликаний насильницькими діями мерів на місцях. Так як саме дії НКРЕКУ їх до цього підштовхнули “.

Источник

comments powered by HyperComments