У Києві представниця популярного перевізника AUTOLUX двічі вдарила по обличчю жінку-пасажирку, яка була обурена значною затримкою рейсу автобуса в Харків, передає Корупція.Інфо

Про ситуацію в Facebook написала журналіст "Обозревателя" Аліна Ольхович.

"Зараз я повинна була мирно відсипатися десь по дорозі до Харкова, але AUTOLUX вирішив інакше. За 30 хвилин до відправлення надіслав обнадійливу Смс-ку про те, що рейс переноситься з 23:50 на 1:30. Ви сиділи коли-небудь 2 години на Видубичах? Така собі розвага, з огляду на контингент", – написала вона.

За словами журналістки, о 23:55 приїхав додатковий рейс, на який відмовилися брати очікуючих на основний рейс пасажирів.

"Додатковий поїхав напівпорожній. На касі пояснювати теж щось відмовилися. Представника перевізника шукали 20 хвилин, а коли знайшли, то почули:"Вибачте, не від мене залежить, нічого не знаю і вдіяти не можу ". На гарячій лінії та ж історія ", – розповіла пасажирка.

Популярне: Мінімалка 6200: Кабмін повідомив, коли українці почнуть заробляти більше

При цьому Ольхович стверджує, що працівниця "Автолюксу" викликала поліцію обуреним ситуацією жінкам, грубо відповідала на претензії, а потім і зовсім підняла руку на пасажира.

Відзначимо, що компанія досі не прокоментувала ситуацію в соцмережі.

Источник

comments powered by HyperComments