«ОдесаГаз-Постачання» у листопаді забезпечить постачання блакитного палива для побутових споживачів своєчасно та за ціною 7,96 грн за кубометр

ТОВ ОдесаГаз-Постачання з 2015 року забезпечує постачання природного газу для більш ніж 50 та Одеської області.

Про це повідомляється на офіційному сайті ТОВ ОдесаГаз-Постачання.

Зазначено, що у листопаді 2021 року одесити та мешканці області будуть забезпечені блакитним паливом у повному обсязі відповідно до законодавства України .

Як і попереднього опалювального сезону, ми забезпечимо виконання соціальних обов'язків, продекларованих Президентом та Кабінетом Міністрів України. Ми дбаємо про свою репутацію і завжди виконуємо свої зобов'язання, — зазначено у повідомленні.

З огляду на коментарі Президента України на засіданні Конгресу місцевої та регіональної влади, яке відбулося в Одесі 29 жовтня, ТОВ ОдесаГаз-Постачання< /strong>забезпечить постачання природного газу для побутових споживачів, які своєчасно виконують умови Типового договору постачання природного газу, за ціною 7,96 грн/м.куб. у листопаді цього року.

Ціна поставки на листопад буде знижена за рахунок внутрішніх ресурсів підприємства.

Підприємство розраховує на безумовне виконання зобов'язань чинного Договору № 1рд-ОДП від 28.04.2021 р. державною компанією ТОВ Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг».

>

Так, своєчасне виконання цього Договору дозволить забезпечити одеситів та мешканців регіону природним газом на листопад поточного року.

ТОВ ОдесаГаз-Постачання офіційно повідомило ТОВ Газопостачальна компанія Нафтогаз Трейдинг про намір та згоду щодо укладання нового Договору на постачання природного газу для населення та вступу до балансуючої групи у складі ТОВ Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» з 01.12.2021 р. (з метою реалізації природного газу населенню на недискримінаційних умовах).

Підкреслено, що цінова політика з постачання природного газу для побутових споживачів на наступні періоди постачання коригуватиметься після вступу до балансуючої групи в сос ТОВ Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг».

Оставьте комментарий