Одесити можуть повідомляти про збут наркотиків у спеціальному поліцейському чаті

В Україні стартував чат-бот від патрульної поліції, за допомогою якого звичайні громадяни можуть викрити наркотиків по всій країні, у тому числі й у Одесі. Про це повідомляє прес-служба патрульної поліції України.

Чат-бот DrugHunters (Мисливці за наркотиками) працює у месенджері Telegram. За допомогою нього можна анонімно повідомити патрульних про виявлення наркотиків та самих закладників. Користуватися ботом можна у містах, де працює патрульна поліція. Для того, щоб залишити заявку про місце закладки або самого наркозлочинця, потрібно перейти за посиланням і почати діалог. Після старту потрібно вказати наступне: — населений пункт; — адреса, за якою було помічено потенційного зловмисника; — Опис місця, де може бути закладка (труби, клумба, лавка і т.п.). Щоб поліцейські швидше виявили закладку, варто відправити геолокацію та додати фото/відеоматеріали.

Після отримання повідомлення про знахідку або ймовірного закладника, патрульні виїжджатимуть на місце та перевірятимуть інформацію. Правоохоронці нагадують, що за порушення, пов'язані з незаконним обігом наркотичних засобів та психотропних речовин передбачено відповідальність. І залежно від обсягів збуту вона може бути як адміністративною, так і кримінальною.

Оставьте комментарий