Одесити стежать за ходом будівництва підстанції «Чубаевка» за допомогою публікацій в Facebook, Telegram і на офіційному сайті міста

Інформація про будівництво нової електричної підстанції Чубаевка регулярно публікується на офіційному сайті Одеси, а також офіційних сторінках міської ради, відповідних підрозділів в Facebook і Telegram.

про це в ході апаратної наради повідомила директор Департаменту міського господарства Наталія Мостовських.

зокрема, за її словами, новина про перекриття дорожнього руху і зміни в його організації, пов'язаних з прокладанням нових кабельних ліній по Люстдорфської дорозі від вул. Артилерійській до площі Толбухіна була розміщена 19 і 29 вересня на офіційному сайті міста.

Також 29 вересня департамент міського господарства додатково опублікував інформацію на своїй сторінці. Ще, відповідно до доручень, забезпечено освітлення будівництва шляхом розміщення тематичних відео- та інформаційних матеріалів в месенджері Telegram, — зазначила директор департаменту.

Дані публікувалися в телеграм-каналі прес-служби мерії, Одесса.Офіціально, а також на YouTube-каналі міської ради. Жителі міста були проінформовані про зміни дорожнього руху через сторінку в Facebook департаменту транспорту, зв'язку та організації дорожнього руху. Крім того, управління з питань взаємодії з органами самоорганізації населення інформувало жителів ОСОН про проведення робіт.

Оставьте комментарий