Одеська делегація відвідала Регенсбург для обговорення реалізації поточних проектів та перспективи продовження співпраці

Міський голова Геннадій Труханов зустрівся з обер-бургомістром (мером) міста-побратима Регенсбурга Гертруд Мальц -Шварцфішер. Учасники зустрічі обговорили наявні проекти і перспективи подальшої співпраці між містами.

Про це повідомляє прес-служба мерії.

В Регенсбурзі одеська делегація також відвідала спільну виставку місцевих і одеських художників. Крім того, пройшов концерт джаз-бенду Тамари Лукашевої. Вокалістка родом з Одеси, але живе в Німеччині.

Крім іншого, одеської делегації представили центр РУБІНА. Це багатофункціональний освітній комплекс в сфері енергетики та екології для дітей від двох років. Студенти можуть навчатися за допомогою бази для проведення досліджень за темами, пов'язаними з математикою, інформатикою, природничими науками і технологіями.

Крім того, центр є офісом для Енергетичного агентства Регенсбурга. Будівля спроектована за новими стандартами будівельних і енергетичних технологій з використанням дерева і поновлюваних джерел енергії. В ході будівництва застосовувалася концепція захисту навколишнього середовища і клімату.

Нагадаємо, туристичний символ Одеси якір-серце встановили в Регенсбурзі.

Фото: прес-служба мерії .Оставьте комментарий