Одеська наукова бібліотека отримала сертифікат про встановлення рекорду України

В честь 25-річчя Книжкового фестивалю Зелена хвиля в Одесі встановили рекорд по наповненню найбільшого рукописного цитатника.

Про це розповіла директор Одеської національної наукової бібліотеки Ірина Бірюкова на своїй сторінці в Фейсбук.

Рекорд встановили під час проведення самого фестивалю 5 серпня в парку Шевченка поставили стіл і будь-який бажаючий міг долучитися до цього.

У збірнику налічується 384 сторінки і 811 обраних уривків улюблених творів учасників фестивалю. При цьому цитати збиралися протягом 25 днів в різних місцях.

Установку рекорду підтвердив голова наглядової ради Книги рекордів України Олег Іваненко. Він зазначив, що раніше таких досягнень в Україні ще не траплялося.

Такого не було, цитати не збирали в такій кількості. Цитатник буде збільшуватися, адже ми не закрили проект. Остаточну цифру ми внесемо в Книгу рекордів трохи пізніше. Я так розумію, їх буде більше тисячі, розповів Олег Іваненко.

Директор Одеської національної наукової бібліотеки Ірина Бірюкова зазначила, що установі вручили сертифікат про встановлення рекорду. А по завершенню проекту цитатника повернеться в бібліотеку.

Оставьте комментарий