Одеські моряки-«підфарники» отримають біометричні паспорти, а їхні кваліфікаційні документи продовжено до літа наступного року

Уряд України вживає всіх можливих заходів для захисту інтересів українських моряків, які працюють на іноземних судах.< /p>

Про це під час засідання президії конгресу місцевої та регіональної влади повідомив міністр інфраструктури України Олександр Кубраков.

За допомогою СБУ ми повернули реєстр моряків під контроль держави, а з листопада запускаємо незалежну систему тестування CES 6.0.. Крім того, скасовано періодичну атестацію моряків, а дію кваліфікаційних документів моряків продовжено до літа 2022 року, розповів Олександр Кубраков. Крім того, за його словами, Уряд планує запровадження біометричного паспорта моряка після ратифікації відповідної конвенції. . Також йде підготовка державного проекту сприяння зайнятості моряків, законодавчих змін відповідно до міжнародної конвенції з підготовки та дипломування моряків, а також необхідних змін для визнання моряків категорією працівників, які потребують державної підтримки у зв'язку з пандемією коронавірусу та забезпечення захисту трудових та соціальних прав моряків , та співробітників стивідорних компаній.

Зазначимо, що на переконання міністра, ці дії уряду мають безпосереднє відношення до Одеси.

Адже з приблизно 200 тисяч українських громадян, які працюють на судах по всьому світу, значну частину становлять уродженці саме Одеси та Одеського регіону, наголосив Олександр Кубраков.

Оставьте комментарий