Одеські поліцейські зайняли друге місце на всеукраїнському чемпіонаті Нацполіціі з багатоборства кінологів (фото)

В Житомирі проходили змагання з багатоборства кінологів, в яких брало участь 25 команд з усіх регіонів країни.

Про це повідомляє прес-служба ГУНП в Одеській області.

протягом трьох днів поліцейські зі своїми хвостатими вихованцями долали смугу перешкод, проводили слідову і пошукову роботу, вибірку людей і речей, а також затримання умовних порушників.

Одеську область представляли інспектор-кінолог Томас Зіньгіс з німецькою вівчаркою Байрам.

Байра наш службовий собака, яка постійно виїжджає на виклики. До змагань тренер її готував у вільний від роботи час, і на чемпіонат вона поїхала прямо зі служби, зазначила начальниця кінологічного центру ГУНП в Одеській області Олена Чернілевська-Ісайко.

Одеський правоохоронець і вівчарка показали хороший результат на всіх етапах . У загальному заліку, за підсумками всіх рівнів чемпіонату, вони посіли друге місце, в номінаціях Комплекс вправ загальної підготовки розшукових собак і Затримання умовного порушника перше, а в номінаціях Комплекс вправ спеціальної підготовки розшукових собак і Подолання смуги перешкод третє.

Крім того, собака визнана кращою в пошуку стріляних гільз. Це мала дисципліна, що входить в спецкурс. Також вівчарка увійшла в трійку кращих з пошуку асистента по запаху. Таким чином в цьому році одеські кінологи завоювали більше кубків та дипломів.

Оставьте комментарий