Одеський крематорій працює без перенавантаження, завдяки активній допомозі міської влади (відеокоментар)

Деякі крематорії, зокрема Києва, за заявою голови комітету Верховної Ради з питань здоров'я нації Михайла Радуцького, не справляються з обсягом роботи в зв'язку зі збільшенням смертності від коронавируса. Однак, в Одесі напруги немає, кількість кремації залишається на рівні квітня-травня 2020 року.

Про це в відеокоментарі розповів завідувач крематорієм Володимир Букач.

Ми розписуємо графік на весь день, даємо на прощання з покійним родичам 20 хвилин, так що затримок у нас немає. Правда, стало надходити більше заявок від жителів області та інших регіонів, тому час зайнято з ранку до вечора, тоді як раніше в основному це було пізніше ранок і обід. Але ніякого колапсу або перенавантаження не відзначається, як в крематоріях деяких інших міст України. Ми справляємося, а місто нам активно допомагає, зазначив Володимир Букач.

Так, за словами завідувача крематорієм, у них немає проблем з газом, електроенергією, засобами індивідуального захисту і антисептиками.

< iframe src = "https://www.youtube.com/embed/bxGsg8SA2q0" title = "YouTube video player" width = "100%" height = "712" frameborder = "0" allowfullscreen = "allowfullscreen">

Оставьте комментарий