Омелян – Зеленському: Я, канєшна, діка ізвіняюсь, але 4!!! березня призначили новий Уряд. Новий прем’єр-міністр щось мямлить

Я, канєшна, діка ізвіняюсь, але 4!!! березня призначили новий Уряд.

Два тижні перед тим тривали консультації, кого в нього призначити.

Бо уявного Сороса дуже хотілося змінити на цілком реальних українських олігархів з благословення Москви.

Факт – в новому уряді досі повністю відсутній економічний блок. Від слова – ВЗАГАЛІ!

Новий прем’єр-міністр щось мямлить, що «ми проводимо консультації, дайте нам тиждень».

Хто такі ми, які, до біса, консультації?!

У нас четвертий місяць поспіль економіка летить шкереберть, вперше за 4 роки від’ємне зростання ВВП. Не скорочення темпів росту, а падіння. Мінус 20% транспортних перевезень!

А Прем’єр-міністр з урядом планує писати свою програму дій ще два місяці. В порушення законодавства, до речі, яке відводить йому на це максимум місяць. А взагалі-то, прийнято, що Ви перемагаєте на виборах з чіткою програмою і одразу приступаєте до її виконання. Без пауз: «хто я? Де я? Що робити?».

Єдина відповідь на всі запитання: поглибимо, розширимо, збільшимо. А падіння продовжується, бо збільшують для себе, а не для країни.

І чого Ви пхалися в Уряд, якщо не розумієте, що робити?

Пане Володимир Зеленський, Ви взагалі усвідомлюєте, що Ви не на знімальному майданчику? Що коли погасне світло, то це не значить, що почався фільм. Це – погасне світло в усіх!

І де ці всі економісти світового рівня, іноземні інвестиції безконечним потоком, няні і верховенство права, нечуваний ріст і відчуття глибокого покращення в зоні комфорту?

UPD. Прочитав щойно його інтерв’ю The Guardian.

Ні, він так і не став Президентом навіть у своїх мізках, а досі знімає серіал з першого дубля.

До речі, хороша робота журналіста, варто почитати

What’s the difference between playing a president on screen and being one in real life? Not much, according to Ukraine’s Volodymyr Zelenskiy, the man who’s done both.

Володимир Омелян